Deutz TD2.2L3 - .1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19004.1 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz TD2.2L3 - .1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1500 kg |
| Volume : | 150 L |
| Transport length : | 2540 mm |
| Transport width : | 1140 mm |
| Transport height : | 1647 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TD2.2L3-SV,Deutz |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TD2.2L3-SV,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19004.1; Volume: 150 L; Transport length: 2540 mm; Transport width: 1140 mm; Transport height: 1647 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Deutz TD2.2L3-SV, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 20,673 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT