Scania DC9 EU (2023)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005401 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania DC9 EU |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 3050 kg |
| Length : | 3600 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1950 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005401; Length: 3600 mm; Width: 1200 mm; Height: 1950 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 67,459 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.