Ricardo 50KVA 40KW 3 PHASE 50HZ 400V (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 5034 |
| Make : | Ricardo |
| Model : | Ricardo 50KVA 40KW 3 PHASE 50HZ 400V |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Gross weight : | 760 kg |
| Transport length : | 2200 mm |
| Transport width : | 900 mm |
| Transport height : | 1500 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 53 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 53 hp |
| Engine power : | 53 hp |
|
Comments :
Reference number: 5034; Transport length: 2200 mm; Transport width: 900 mm; Transport height: 1500 mm; Frequency: 50 Hz |
|
Netherlands, Roelofarendsveen, Zuid-Holland, Niederlande
€ 5,179 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT