Ricardo 20KVA 16KW 3 PHASE 50HZ 400V (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 5035 |
| Make : | Ricardo |
| Model : | Ricardo 20KVA 16KW 3 PHASE 50HZ 400V |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Gross weight : | 460 kg |
| Transport length : | 2000 mm |
| Transport width : | 900 mm |
| Transport height : | 1200 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 218 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 218 hp |
| Engine power : | 218 hp |
|
Comments :
Reference number: 5035; Transport length: 2000 mm; Transport width: 900 mm; Transport height: 1200 mm; Frequency: 50 Hz |
|
Netherlands, Roelofarendsveen, Zuid-Holland, Niederlande
€ 4,265 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT