Mtu 12V2000 937KVA (2000)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0813270 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 12V2000 937KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2000 |
| Replaces OEM : | 12V2000 GENERATOR 937KVA |
| Net weight : | 8500 kg |
| Length : | 4400 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 2100 mm |
|
Comments :
Reference number: 0813270; Replaces OEM: 12V2000 GENERATOR 937KVA; Length: 4400 mm; Width: 1800 mm; Height: 2100 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.