Volvo TAD 753 GE Fogo (2016)
2016
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006378 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD 753 GE Fogo |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2016 |
| Machine hours : | 15598 h |
| Net weight : | 2770 kg |
| Length : | 3660 mm |
| Width : | 1540 mm |
| Height : | 2230 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 275 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 275 hp |
| Engine power : | 275 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006378; Machine hours: 15598 h; Length: 3660 mm; Width: 1540 mm; Height: 2230 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,709 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT