Socomec Automatisch Netovername Paneel 400 Ampère
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005021 |
| Make : | Socomec |
| Model : | Socomec Automatisch Netovername Paneel 400 Ampère |
| Status : | New |
| Net weight : | 50 kg |
| Length : | 620 mm |
| Width : | 490 mm |
| Height : | 930 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | electro |
| fuel : | electro |
|
Comments :
Reference number: 0005021; Length: 620 mm; Width: 490 mm; Height: 930 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 1,088 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT