Mosa Hybride (2021)
2021
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006266 |
| Make : | Mosa |
| Model : | Mosa Hybride |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2021 |
| Machine hours : | 563 h |
| Net weight : | 5000 kg |
| Length : | 2950 mm |
| Width : | 2450 mm |
| Height : | 2600 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0006266; Machine hours: 563 h; Length: 2950 mm; Width: 2450 mm; Height: 2600 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 43,087 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT