Man D2842 LE 213 met (2007)
2007
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006256 |
| Make : | Man |
| Model : | Man D2842 LE 213 met |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2007 |
| Machine hours : | 410 h |
| Net weight : | 6100 kg |
| Length : | 4700 mm |
| Width : | 2000 mm |
| Height : | 2550 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 954 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 954 hp |
| Engine power : | 954 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006256; Machine hours: 410 h; Length: 4700 mm; Width: 2000 mm; Height: 2550 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 66,589 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT