Man D2530 MTE unelec Noodsroom
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006087 |
| Make : | Man |
| Model : | Man D2530 MTE unelec Noodsroom |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 1601 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 3350 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 1600 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 10 |
| power output : | 295 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 10 |
| power output : | 295 hp |
| Engine power : | 295 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006087; Machine hours: 1601 h; Length: 3350 mm; Width: 1400 mm; Height: 1600 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 10 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,745 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT