FG Wilson P330-5 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16016 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P330-5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2854 kg |
| Volume : | 528 L |
| Transport length : | 3975 mm |
| Transport width : | 1410 mm |
| Transport height : | 2032 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 359 hp |
| engine : | Perkins 1506A-E88TAG5,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 359 hp |
| engine : | Perkins 1506A-E88TAG5,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 359 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16016; Volume: 528 L; Transport length: 3975 mm; Transport width: 1410 mm; Transport height: 2032 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1506A-E88TAG5, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 43,435 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT