Deutz MWM TBD 604 BV12
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005149 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz MWM TBD 604 BV12 |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 731 h |
| Net weight : | 14000 kg |
| Length : | 6260 mm |
| Width : | 2210 mm |
| Height : | 2860 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
|
Comments :
Reference number: 0005149; Machine hours: 731 h; Length: 6260 mm; Width: 2210 mm; Height: 2860 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 56,578 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT