Caterpillar CAT DE13.5E3 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18001 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE13.5E3 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 532 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 1755 mm |
| Transport width : | 935 mm |
| Transport height : | 1228 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C1.5,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C1.5,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18001; Volume: 55 L; Transport length: 1755 mm; Transport width: 935 mm; Transport height: 1228 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C1.5, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 10,293 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT