Caterpillar 3516B 9AN-1743191 (2002)
2002
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0315357 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 3516B 9AN-1743191 |
| Status : | Used |
| Year : | 2002 |
| Replaces OEM : | 9AN-1743191 |
| Net weight : | 16000 kg |
| Length : | 3360 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 1800 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0315357; Replaces OEM: 9AN-1743191; Length: 3360 mm; Width: 1800 mm; Height: 1800 mm |
|
Belgium, Hamofa Inc - Verenigde Staten
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.