Kubota V2203M (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19003 |
| Make : | Kubota |
| Model : | Kubota V2203M |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1020 kg |
| Volume : | 150 L |
| Transport length : | 2040 mm |
| Transport width : | 1000 mm |
| Transport height : | 1406 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V2203M,Kubota |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V2203M,Kubota |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19003; Volume: 150 L; Transport length: 2040 mm; Transport width: 1000 mm; Transport height: 1406 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Kubota V2203M, Kubota; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 13,317 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.