Perkins SOL1-1P1 diesel 14.5 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 14407 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins SOL1-1P1 diesel 14.5 KVA |
| Status : | Excellent |
| Length : | 1500 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1000 mm |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins |
|
Comments :
Reference number: 14407; Length: 1500 mm; Width: 900 mm; Height: 1000 mm; engine: Perkins |
|
Netherlands, VITTERWEG 00007 6741JN LUNTEREN, Netherlands
€ 4,134 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT