Brinkmann BRINKMAN & NIEMEIJER
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 13332 - 33 - 34 |
| Make : | Brinkmann |
| Model : | Brinkmann BRINKMAN & NIEMEIJER |
| Status : | New |
| Weight : | 909 kg |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 975 mm |
| Height : | 1350 mm |
| engine : | Yanmar 4TNV981GEHR |
| engine : | Yanmar 4TNV981GEHR |
|
Comments :
Reference number: 13332 - 33 - 34; Weight: 909 kg; Length: 2100 mm; Width: 975 mm; Height: 1350 mm; engine: Yanmar 4TNV981GEHR |
|
Netherlands, VITTERWEG 00007 6741JN LUNTEREN, Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.