FG Wilson P2500-1E (2019)
2019
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-25085 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P2500-1E |
| Status : | Used |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 1 h |
| Gross weight : | 13380 kg |
| Transport length : | 6038 mm |
| Transport width : | 2184 mm |
| Transport height : | 2900 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4016-61TRG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4016-61TRG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-25085; Machine hours: 1 h; Transport length: 6038 mm; Transport width: 2184 mm; Transport height: 2900 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4016-61TRG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 225,445 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT