Ricardo 400KVA 320KW 3 PHASE 50HZ 400V NE (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 5033 |
| Make : | Ricardo |
| Model : | Ricardo 400KVA 320KW 3 PHASE 50HZ 400V NE |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Gross weight : | 3000 kg |
| Transport length : | 3850 mm |
| Transport width : | 1300 mm |
| Transport height : | 1950 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 435 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 435 hp |
| Engine power : | 435 hp |
|
Comments :
Reference number: 5033; Transport length: 3850 mm; Transport width: 1300 mm; Transport height: 1950 mm; Frequency: 50 Hz |
|
Netherlands, Roelofarendsveen, Zuid-Holland, Niederlande
€ 20,716 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT