Cummins C22D5Q Declaration of Conformity, Diesel, , A (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | CUMMINS - C22D5Q - 63412 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C22D5Q Declaration of Conformity, Diesel, , A |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 757 kg |
| Transport length : | 1960 mm |
| Transport width : | 820 mm |
| Transport height : | 1280 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 35 hp |
| engine : | Cummins |
| fuel : | diesel |
| power output : | 35 hp |
| engine : | Cummins |
| Engine power : | 35 hp |
|
Comments :
Reference number: CUMMINS - C22D5Q - 63412; Transport length: 1960 mm; Transport width: 820 mm; Transport height: 1280 mm; engine: Cummins |
|
Netherlands, Groenlo, Niederlande
€ 7,355 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT