Pramac 3TNE88-PG Spa (2005)
2005
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005941 |
| Make : | Pramac |
| Model : | Pramac 3TNE88-PG Spa |
| Status : | Used |
| Year : | 2005 |
| Machine hours : | 9653 h |
| Net weight : | 700 kg |
| Length : | 1520 mm |
| Width : | 950 mm |
| Height : | 930 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 16 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 16 hp |
| Engine power : | 16 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005941; Machine hours: 9653 h; Length: 1520 mm; Width: 950 mm; Height: 930 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,264 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT