Perkins 1104A-44TG2 (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19805 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104A-44TG2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1215 kg |
| Volume : | 120 L |
| Transport length : | 2508 mm |
| Transport width : | 1050 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104A-44TG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104A-44TG2,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19805; Volume: 120 L; Transport length: 2508 mm; Transport width: 1050 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1104A-44TG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 13,404 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT