FG Wilson 3008-TAG3A (2001)
2001
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005849 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson 3008-TAG3A |
| Status : | Good |
| Year : | 2001 |
| Machine hours : | 6958 h |
| Net weight : | 7000 kg |
| Length : | 5300 mm |
| Width : | 1680 mm |
| Height : | 2450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
|
Comments :
Reference number: 0005849; Machine hours: 6958 h; Length: 5300 mm; Width: 1680 mm; Height: 2450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 21,717 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT