Caterpillar 3512-DITA 1137 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 037328 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 3512-DITA 1137 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3512-DITA GENERATOR 1137 KVA |
| Net weight : | 13080 kg |
| Length : | 55000 mm |
| Width : | 48000 mm |
| Height : | 28000 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 037328; Replaces OEM: 3512-DITA GENERATOR 1137 KVA; Length: 55000 mm; Width: 48000 mm; Height: 28000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.