Cummins C1100D5B - Open -O (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18531-O |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C1100D5B - Open -O |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 8380 kg |
| Transport length : | 4470 mm |
| Transport width : | 1780 mm |
| Transport height : | 2230 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | KTA38-G14,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | KTA38-G14,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18531-O; Transport length: 4470 mm; Transport width: 1780 mm; Transport height: 2230 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: KTA38-G14, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 158,856 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT