Volvo Penta TWD 1210 G
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006783 |
| Make : | Volvo Penta |
| Model : | Volvo Penta TWD 1210 G |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 245 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 2900 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1980 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006783; Machine hours: 245 h; Length: 2900 mm; Width: 1100 mm; Height: 1980 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT