Sdmo kVA op frame (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002754 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo kVA op frame |
| Status : | Good |
| Year : | 2003 |
| Length : | 1680 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1504 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1504 hp |
| Engine power : | 1504 hp |
|
Comments :
Reference number: 0002754; Length: 1680 mm; Width: 1000 mm; Height: 1500 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,269 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT