Perkins 88 kVA (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005207 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 88 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 1286 kg |
| Length : | 2650 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1890 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005207; Length: 2650 mm; Width: 1100 mm; Height: 1890 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT