Kubota V2403-M-DI-BG (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20031 |
| Make : | Kubota |
| Model : | Kubota V2403-M-DI-BG |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 730 kg |
| Volume : | 110 L |
| Transport length : | 1805 mm |
| Transport width : | 725 mm |
| Transport height : | 1206 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V2403-M-DI-BG,Kubota |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V2403-M-DI-BG,Kubota |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-20031; Volume: 110 L; Transport length: 1805 mm; Transport width: 725 mm; Transport height: 1206 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Kubota V2403-M-DI-BG, Kubota; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 7,768 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT