Kubota V2203M (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19003 |
| Make : | Kubota |
| Model : | Kubota V2203M |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1020 kg |
| Volume : | 150 L |
| Transport length : | 2040 mm |
| Transport width : | 1000 mm |
| Transport height : | 1406 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V2203M,Kubota |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota V2203M,Kubota |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19003; Volume: 150 L; Transport length: 2040 mm; Transport width: 1000 mm; Transport height: 1406 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Kubota V2203M, Kubota; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 13,317 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT