Iveco CR13TE2A (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19795 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco CR13TE2A |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4175 kg |
| Volume : | 580 L |
| Transport length : | 4160 mm |
| Transport width : | 1480 mm |
| Transport height : | 2150 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | FPT CURSOR13TE3A.S551,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | FPT CURSOR13TE3A.S551,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19795; Volume: 580 L; Transport length: 4160 mm; Transport width: 1480 mm; Transport height: 2150 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: FPT CURSOR13TE3A.S551, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 40,475 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT