Himoinsa Doosan (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005556 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa Doosan |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 3850 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2250 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005556; Length: 3800 mm; Width: 1400 mm; Height: 2250 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 32,641 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT