Ford 2726T
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006711 |
| Make : | Ford |
| Model : | Ford 2726T |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 525 h |
| Net weight : | 1500 kg |
| Length : | 2450 mm |
| Width : | 950 mm |
| Height : | 1200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006711; Machine hours: 525 h; Length: 2450 mm; Width: 950 mm; Height: 1200 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,049 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT