FG Wilson T4.236
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006140 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson T4.236 |
| Status : | Good |
| Net weight : | 1250 kg |
| Length : | 2450 mm |
| Width : | 850 mm |
| Height : | 2100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006140; Length: 2450 mm; Width: 850 mm; Height: 2100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,134 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT