FG Wilson PRO310-4 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16054 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson PRO310-4 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4103 kg |
| Volume : | 667 L |
| Transport length : | 4085 mm |
| Transport width : | 1514 mm |
| Transport height : | 2277 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1706J-E93TAG2,Perkins |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1706J-E93TAG2,Perkins |
|
Comments :
Reference number: DPX-16054; Volume: 667 L; Transport length: 4085 mm; Transport width: 1514 mm; Transport height: 2277 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Perkins 1706J-E93TAG2, Perkins |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 79,993 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT