FG Wilson Lister (1996)
1996
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006541 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson Lister |
| Status : | Used |
| Year : | 1996 |
| Machine hours : | 8109 h |
| Net weight : | 600 kg |
| Length : | 1200 mm |
| Width : | 600 mm |
| Height : | 1200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006541; Machine hours: 8109 h; Length: 1200 mm; Width: 600 mm; Height: 1200 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,393 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT