FG Wilson 65 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006787 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson 65 kVA |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 5560 h |
| Net weight : | 1563 kg |
| Length : | 2060 mm |
| Width : | 1140 mm |
| Height : | 1700 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006787; Machine hours: 5560 h; Length: 2060 mm; Width: 1140 mm; Height: 1700 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,049 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT