FG Wilson 210 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005206 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson 210 kVA |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 4880 h |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 4030 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 2350 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005206; Machine hours: 4880 h; Length: 4030 mm; Width: 1350 mm; Height: 2350 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 10,401 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT