Detroit Diesel Somer (1992)
1992
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005066 |
| Make : | Detroit Diesel |
| Model : | Detroit Diesel Somer |
| Status : | Needs Repair |
| Year : | 1992 |
| Machine hours : | 7447 h |
| Net weight : | 6500 kg |
| Length : | 4630 mm |
| Width : | 1780 mm |
| Height : | 2430 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005066; Machine hours: 7447 h; Length: 4630 mm; Width: 1780 mm; Height: 2430 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,494 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT