Cummins 6BT5.9 100KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212194 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6BT5.9 100KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 6BT5.9 Generator 100KVA |
| Net weight : | 2510 kg |
| Length : | 3500 mm |
| Width : | 1750 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212194; Replaces OEM: 6BT5.9 Generator 100KVA; Length: 3500 mm; Width: 1750 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.