BT Kocsan KSK 75 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11045138 |
| Make : | BT Kocsan |
| Model : | BT Kocsan KSK 75 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 890 kg |
| Transport length : | 250011.00156 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 789 hp |
| engine : | Ran Diesel |
| fuel : | diesel |
| power output : | 789 hp |
| engine : | Ran Diesel |
| Engine power : | 789 hp |
|
Comments :
Transport length: 250011.00156 mm; Frequency: 50 Hz; engine: Ran Diesel |
|
Romania, Rumänien
€ 5,657 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT