Yanmar 45 kVA (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006619 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 45 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 1170 kg |
| Length : | 2280 mm |
| Width : | 980 mm |
| Height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006619; Length: 2280 mm; Width: 980 mm; Height: 1750 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,320 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT