Volvo TWD1744GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18886 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TWD1744GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Volume : | 940 L |
| Transport length : | 4900 mm |
| Transport width : | 1700 mm |
| Transport height : | 2760 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | TWD1744GE,Volvo |
| fuel : | diesel |
| engine : | TWD1744GE,Volvo |
|
Comments :
Reference number: DPX-18886; Volume: 940 L; Transport length: 4900 mm; Transport width: 1700 mm; Transport height: 2760 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: TWD1744GE, Volvo |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 87,914 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT