Vm Somer gedempte
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006338 |
| Make : | Vm |
| Model : | Vm Somer gedempte |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 514 h |
| Net weight : | 1200 kg |
| Length : | 1800 mm |
| Width : | 750 mm |
| Height : | 2050 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
|
Comments :
Reference number: 0006338; Machine hours: 514 h; Length: 1800 mm; Width: 750 mm; Height: 2050 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 2 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,264 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT