Rehlko K44 (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17005 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko K44 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 785 kg |
| Volume : | 100 L |
| Transport length : | 2100 mm |
| Transport width : | 938 mm |
| Transport height : | 1285 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI2504TM-40,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI2504TM-40,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17005; Volume: 100 L; Transport length: 2100 mm; Transport width: 938 mm; Transport height: 1285 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KDI2504TM-40, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 13,404 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT