Perkins 110 kVA (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003051 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 110 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 2750 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1900 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003051; Length: 2750 mm; Width: 1200 mm; Height: 1900 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 19,106 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT