Mtu 16V2000 900KVA (2001)
2001
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1113630 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 16V2000 900KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2001 |
| Replaces OEM : | 16V2000GENERATOR900KVA |
| Net weight : | 5680 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 1700 mm |
| Height : | 1900 mm |
|
Comments :
Reference number: 1113630; Replaces OEM: 16V2000GENERATOR900KVA; Length: 3800 mm; Width: 1700 mm; Height: 1900 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.