Iveco NEF67TM3A (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21031 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF67TM3A |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 3400 kg |
| Volume : | 500 L |
| Transport length : | 3500 mm |
| Transport width : | 1750 mm |
| Transport height : | 2200 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF67TM3A,Iveco |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF67TM3A,Iveco |
|
Comments :
Reference number: DPX-21031; Volume: 500 L; Transport length: 3500 mm; Transport width: 1750 mm; Transport height: 2200 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: NEF67TM3A, Iveco |
|
Netherlands, Niederlande
€ 39,170 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT