Iveco 100 kVA (2019)
2019
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006732 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco 100 kVA |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 2890 h |
| Net weight : | 1569 kg |
| Length : | 2610 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1770 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 136 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 136 hp |
| Engine power : | 136 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006732; Machine hours: 2890 h; Length: 2610 mm; Width: 1120 mm; Height: 1770 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 12,142 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT