Detroit Diesel AMFORD HC544C 450 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 057639 |
| Make : | Detroit Diesel |
| Model : | Detroit Diesel AMFORD HC544C 450 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | HC544C Generator 450 KVA |
| Net weight : | 4850 kg |
| Length : | 4600 mm |
| Width : | 1500 mm |
| Height : | 2800 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 057639; Replaces OEM: HC544C Generator 450 KVA; Length: 4600 mm; Width: 1500 mm; Height: 2800 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.